Вітання ректора Національного університету «Львівська політехніка» з нагоди Дня матері

Ректор Львівської політехніки
Заставка до Дня матері

Шановні політехніки!

Друга неділя травня ― День матері ― це нагода ще раз наголосити, наскільки важливою для кожного з нас є мама, і подякувати їй за жертовність і відданість.

Як би не складалося наше життя, як би далеко не заводили нас дороги від рідного дому, та саме мама ― незалежно від того, скільки нам років та чого ми досягли, ― є тією людиною, яка назавжди залишається орієнтиром у наших вчинках, діях і сприйнятті світу. Саме мама є свідченням існування безумовної і неминучої любові. Трепетне і бережливе ставлення мами до дитини помножує значимість дару життя.

Дорогі мами, дякую Вам! Нехай Ваші серця ніколи не знають смутку і болю! Бажаю Вам радості, здоров’я та повноти щастя!

Юрій БОБАЛО,
ректор Національного університету