Львівська політехніка – співорганізатор VIІІ Міжнародної конференції «Прогресивні технології у машинобудуванні»

Організатори конференції
учасники конференції

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та Національний університет «Львівська політехніка» з 4 по 8 лютого 2019 року проводять VІІІ Міжнародну науково-технічну конференцію «Прогресивні технології у машинобудуванні».

Місцем проведення наукового зібрання є вишуканий комфортабельний готель Premium Club у місті Яремче – найвідомішому кліматичному курорті Прикарпаття, туристичному центрі Гуцульщини.

Тематика конференції

1. Актуальні питання, тенденції розвитку, економічні та організаційні аспекти механічної інженерії, інженерної освіти і наукових досліджень.
  2. Прогресивні технології машинобудівних виробництв, розробки, виготовлення та дослідження машинобудівної продукції.
  3. Прогресивні технологічні процеси обробки різанням, методи формоутворення і поверхневого зміцнення.
  4. Металорізальні верстати, технологічне оснащення та інструменти.
  5. Інформаційні технології, комп’ютерне проектування та моделювання технологічних процесів, CAD/CAM/CAE та CALS-технології у машинобудуванні.
  6. Інженерія поверхні.
  7. Інженерія мехатронних систем.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції