Відкрито новий конкурсний сезон освітньо-стипендіальної програми CIG R&D Lab у Львівській політехніці

Освітньо-стипендіальна програма CIG R&D Lab
оголошення про прийом заявок на участь у спільній програмі Chernovetskyi Investment Group (CIG) та Університету – CIG R&D LAB

Львівських політехніків запрошують подавати заявки на участь у спільній програмі Chernovetskyi Investment Group (CIG) та Університету – CIG R&D LAB.

У програмі відібрані команди стартаперів будуть працювати з менторами і фахівцями CIG, щоб створити свої унікальні проєкти, розробити готовий продукт і почати його комерціалізувати.

Дедлайн заповнення анкети30 вересня 2020 року.

Результати конкурсу і пітчі будуть уже на початку жовтня.

CIG R&D LAB – це освітньо-стипендіальна програма Chernovetskyi Investment Group, метою якої є мотивувати студентів, аспірантів, молодих учених закладів вищої освіти до проведення розробок, отримання навичок комерціалізації ідей, напрацювання механізмів реалізації інноваційних проєктів.