Відбувся захист кандидатської дисертації співробітниці кафедри напівпровідникової електроніки Уляни Яхневич

Кафедра напівпровідникової електроніки Львівської політехніки
Уляна Яхневич

9 грудня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 35.052.086 Національного університету «Львівська політехніка» відбувся успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 153 «Мікро- та наносистемна техніка» молодшого наукового співробітника кафедри напівпровідникової електроніки Уляни Яхневич. Тема дисертації – «Модифікація кристалів LiNbO3 шляхом термохімічних обробок у присутності іонів металів для пристроїв мікро- та наносистемної техніки» (науковий керівник – д.т.н., професор Олег Бурий).

Колектив кафедри напівпровідникової електроніки щиро вітає Уляну Володимирівну та її наукового керівника з успішними захистом і бажає подальших наукових здобутків!

Уляна Яхневич Уляна Яхневич