Відбувся вебінар «Телефонна інтервенція з підлітками із суїцидальними спробами» від Анни Чолнік та Моніки Оркан-Ленцкої

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка заходу

31 березня 2022 року відбувся вебінар на тему «Телефонна інтервенція з підлітками із суїцидальними спробами» від кризового інтервента по телефону Анни Чолнік і тренера, інтервента телефону довіри Моніки Оркан-Ленцкої.

На зустрічі обговорювали аспекти кризової інтервенції по телефону, роботи з підлітками, які мали суїцидальні спроби, в телефонному режимі, про алгоритми і специфіку роботи, зокрема про телефонні інтервенції з суїцидентами.

Організатор зустрічі – Оксана Марциняк-Дорош, доцент кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, засновниця Академії когнітивно-поведінкової терапії.

Вебінар був спеціалізованим для психологів, психотерапевтів та психіатрів.