Відбувся міжнародний семінар щодо суспільно-політичних проблем в умовах російсько-української війни

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-семінару

28 квітня 2022 року в режимі онлайн відбувся Міжнародний семінар «Мультидисциплінарні підходи до аналізу суспільно-політичних проблем в умовах російсько-української гібридної війни», організований кафедрою теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки.

Захід об’єднав фахівців зі сфер психології, політології та соціальних медіа. Говорили на такі важливі теми, як:

• психологічне благополуччя українців під час війни;
  • адаптацію та можливості українських біженців у Польщі;
  • про трансформацію наративів у медіасередовищі;
  • про формування образу воїна в українських та польських медіа;
  • про важливість розвивати критичне мислення та інформаційну гігієну;
  • про важливість об’єднання українського народу навколо перемоги та відбудови країни після перемоги.

Організатори вдячні кожному спікеру за актуальні та цікаві доповіді.

Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару