Відбувся майстер-клас від дизайн-студії Polygon architecture & design

Кафедра інформаційних технологій видавничої справи
Скріншот з онлайн-заходу

19 квітня 2021 року на кафедрі інформаційних технологій видавничої справи Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки відбувся майстер-клас на тему «Використання програмного середовища 3ds Max в дизайні інтер’єру».

Майстер-клас проведено в рамках дисципліни «3D Графіка» для студентів IV курсу. Ця дисципліна є професійно орієнтованою для підготовки фахівців із 3D-дизайну за освітньою програмою 186 «Видавництво та поліграфія».

Для проведення майстер-класу були запрошені дизайнери інтер’єрів із дизайн-студії Polygon architecture & design (Соломія Попова та Ірина Гродзік).

У майстер-класі було представлено основні положення професійного підходу до 3D-проектування інтер’єру, розглянуто базові закономірності побудови гармонійного простору, моделювання у програмному середовищі 3ds Max із демонстрацією прикладів з реальної практики доповідачів.