У рамках фестивалю «Академія» відбувся концерт колективів художньої самодіяльності Університету

Народний дім «Просвіта» Львівської політехніки
ІІ Фестиваль музичного мистецтва «Академія»

15 квітня 2016 року розпочався ІІ Фестиваль музичного мистецтва «Академія», мета якого – активізувати творчу молодь нашого міста.

Активно долучився до цього мистецького фесту Національний університет «Львівська політехніка», діяльність якого спрямована на освітньо-наукове та духовно-просвітницьке виховання студентської молоді.

У рамках фестивалю «Академія» 19 квітня 2016 року у Львівській обласній філармонії відбувся концерт колективів художньої самодіяльності Народного дому «Просвіта» Львівської політехніки «Від Бога наша пісня, наша мова». Своє мистецтво продемонстрували такі колективи:

• Народний симфонічний оркестр
  • Народна театральна студія «Хочу»
  • Ансамбль естрадної пісні «Сузір’я»
  • Народний ансамбль танцю «Вірність»
  • Народний ансамбль бандуристок «Заспів»
  • Шоу-балет «Аверс»
  • Народний камерний оркестр «Поліфонія»
  • Ансамбль бального танцю «Грація»
  • Народна хорова капела студентів «Гаудеамус»

Глядачі були захоплені та приємно здивовані високим рівнем художніх колективів, а також тим, що у технічному закладі студенти мають таку добру можливість реалізовуватися у творчості.

Після завершення концерту проректор Львівської політехніки Р.О. Корж привітав всіх учасників і глядачів мистецького фестивалю «Академія» та подякував ректору Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка Ігорю Пилатюку та його колегам, які ініціювали проведення цього мистецького свята.

ІІ Фестиваль музичного мистецтва «Академія» ІІ Фестиваль музичного мистецтва «Академія» ІІ Фестиваль музичного мистецтва «Академія»