З ініціативи директора Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Миколи Медиковського вже упродовж кількох років Національний університет «Львівська політехніка» організовує олімпіаду «Майбутнє з Політехнікою» для учнів 10–11 класів. Організаційний комітет олімпіади очолював проректор з науково-педагогічної роботи Олег Давидчак.
Тестові завдання різного рівня складності, які дають змогу перевірити знання випускників з англійської мови та інформатики, розробили викладачі Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки.
У першому онлайн-турі олімпіади взяли участь 300 школярів з різних регіонів України. Всі учасники отримали відповідні сертифікати.
Другий, очний тур відбувся в Студентській бібліотеці Університету, куди було запрошено понад 60 учасників. На жаль, не всі запрошені учні змогли долучитися до очного туру.
Переможці олімпіади в кожній із секцій отримали дипломи, пам’ятні призи та сувеніри, надані Львівською політехнікою та компаніями-партнерами – Школою програмування Web skills, компанією JetSoft Pro, компанією Epam. Всі учасники другого туру отримали сертифікати.
Дякуємо всім учасникам і запрошуємо на навчання в Університет!
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-photo1713166502-1.jpeg?itok=S23b--O1)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-photo1713166502-2.jpeg?itok=PGA7qK0S)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-photo1713166502-3.jpeg?itok=FEQO5f4f)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-photo1713166502-5.jpeg?itok=c9TAYaaw)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-photo1713166502-6.jpeg?itok=_F3zcbzd)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-photo1713166502-7.jpeg?itok=Cxuh11FF)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-photo1713166502-8.jpeg?itok=fcOP_JI7)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-photo1713166502.jpeg?itok=6fF0L7ey)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-photo1713166503.jpeg?itok=tWzT9Y4z)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-photo1713166575-1.jpeg?itok=2FWzKVLZ)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-photo1713166575-2.jpeg?itok=gB2gWTyj)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-photo1713166575-3.jpeg?itok=FiOxOuUZ)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-photo1713166575-4.jpeg?itok=tCGVggcL)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-photo1713166575-5.jpeg?itok=9oIgklC5)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-photo1713166575-6.jpeg?itok=mFWEN8z9)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-photo1713166575.jpeg?itok=1GY4Ry7v)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-4363429118680747686840756366101102171675318n.jpg?itok=xqvnLh95)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-4368014088680748486840678281299688909018570n.jpg?itok=KRAgLu6J)
![Фото з олімпіади](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/15/para/gallery/ikni-4362021508680748586840665562099437792216482n.jpg?itok=300rJxFz)