Відбувся ІІ тур Олімпіади «Майбутнє з Політехнікою» (секція «українська мова»)

Катедра української мови Львівської політехніки
Фрагмент сертифіката

18 березня 2023 року відбувся ІІ тур Олімпіади «Майбутнє з Політехнікою» (секція «українська мова») для випускників загальноосвітніх шкіл. У цьому турі взяли участь 19 учасників. Вони мали змогу перевірити, як засвоїли навчальний матеріал з української мови за курс 5–9 класів, написавши тести. Переможцями цього туру стали:

• І місце (94 бали) здобула Анна Стасишин;
  • ІІ місце (90 балів) – Софія Кузьо;
  • ІІІ місце (82 бали) – Софія Сподарик.

Переможців нагородили грамотами та подарунками, а трьом учасникам, які набрали по 80 балів (Соломія Кобало, Софія Коваленко, Максим Васильків), вручили заохочувальні призи.

Доцент катедри української мови Оксана Литвин відповіла на запитання школярів і проаналізувала помилки, які допустили учні в процесі тестування. Учасники олімпіади довідались також багато цікавої інформації про Національний університет «Львівська політехніка», Інститут гуманітарних і соціальних наук, про спеціальності, які їх зацікавили.

Сертифікат учасника Сертифікат учасника Сертифікат учасника