Відбулося засідання робочої групи МІОКу та СКУ з підготовки сесії стратегічного планування

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Скріншот з онлайн-заходу

14 лютого 2022 року відбулася засідання робочої групи з підготовки сесії стратегічного планування Світового Конгресу Українців та Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка». У нараді взяли участь: Стефан Романів – перший заступник Президента СКУ, Марія Купріянова – виконавча директорка СКУ, Євгенія Петрова – голова Світової Федерації Українських Жіночих Організацій (СФУЖО), та команда МІОКу.

На обговорення було винесено питання співпраці, узгодження дій щодо проведення спільних заходів, погодження планів та розробки комунікаційної стратегії.

Обидві сторони дійшли висновку про необхідність розробки кількох варіантів сценаріїв проведення спільних заходів відповідно до суспільно-політичної та епідеміологічної ситуації в Україні.

Сесію стратегічного планування за участю Президента СКУ заплановано на березень.