Відбулося засідання наукового студентського гуртка «Цивіліст» кафедри цивільного права та процесу ІППО

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

В аудиторії 302 ХІХ навчального корпусу Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки доцентка кафедри цивільного права та процесу, керівниця студентського наукового гуртка «Цивіліст» Наталія Заболотна провела засідання гуртка для його членів та студентів ІІ–IV курсів.

Тема засідання – «Участь представника у складанні та поданні процесуальних документів до судів апеляційної та касаційної інстанції».

Студентка ІІ курсу Каріна Лебідь виступила із доповіддю «Оскарження судового рішення в цивільній справі в суді касаційної інстанції». Члени наукового гуртка активно обговорили питання підстав і строків касаційного подання, форми та змісту касаційної скарги, порядку участі представника у складанні процесуальних документів.