Відбулось знайомство викладачів кафедри маркетингу і логістики з першокурсниками

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
знайомство викладачів кафедри МЛ з першокурсниками в аудиторії

28 вересня 2020 року в актовій залі першого навчального корпусу Львівської політехніки відбувся День першокурсника.

Студенти першого курсу кафедри маркетингу і логістики познайомилися з представниками Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту, з рідною кафедрою, де вони будуть навчатись найближчі 4, а то й 5 років, дізнались багато нового про Університет, Інститут і кафедру.

Студентам розповіли про специфіку навчання та проведення дозвілля, про широкі можливості, які відкриває перед ними обраний виш. Так, студентам довели до відома можливості розвитку, стажування та наукової роботи, які надає Львівська політехніка.

Знайомство з кафедрою маркетингу і логістики продовжилось у четвертому корпусі, де студенти зустрілися з кураторами й отримали цінні настанови від провідних доцентів та завідувача кафедри професора Євгена Крикавського.