Відбулася зустріч студентів ІППО з приватним виконавцем виконавчого округу Львівської області

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Фото із зустрічі

Поєднання теорії та практики є неодмінною складовою навчального процесу студентів Інституту права, психології та інноваційної освіти. У рамках вивчення дисципліни «Адміністративний процес» на запрошення к.ю.н., доцентки кафедри адміністративного та інформаційного права Марти Малець відбулася зустріч за участю Андрія Пиця – приватного виконавця виконавчого округу Львівської області.

Студенти мали можливість поспілкуватися з приватним виконавцем, який розповів про найпоширеніші категорії справ у своїй діяльності та ознайомив студентів з особливостями роботи приватного виконавця в умовах правового режиму воєнного стану.

Студенти мали можливість розвʼязати певні практичні ситуативні задачі. Гість розповів про особливості працевлаштування та основні критерії, якими повинен володіти майбутній приватний виконавець.

Спасибі Андрію Андрійовичу за корисний та пізнавальний досвід!

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі