Відбулася V Міжнародна конференція CoLInS, організована у співпраці з двома кафедрами Політехніки

Організатори заходу
Скріншот з онлайн-конференції

22–23 квітня 2021 року на базі кафедри інтелектуальних комп’ютерних систем Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» у співпраці з кафедрою програмної інженерії та інформаційних технологій управління Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», кафедрою інформаційних систем та мереж і кафедрою прикладної лінгвістики Національного університету «Львівська політехніка» відбулася V Міжнародна конференція «Computational Linguistics and Intelligent Systems (CoLInS 2021)».

На конференцію було подано більше 150 статей 420 авторів із 14 країн світу (Німеччини, Великої Британії, Польщі, Казахстану, Туреччини та інших). За рішенням Міжнародного програмного комітету було відібрано 137 статей для представлення на конференції та подальшої публікації в збірнику CEUR-WS.

Цього року у зв’язку з карантином конференція проходила в онлайн-форматі з використанням платформи Zoom та прямої трансляції у Facebook.

Робота конференції включала: вітання учасників конференції, 2 пленарні засідання, 7 секційних засідань з «Комп’ютерної лінгвістики» та «Інтелектуальних систем», студентську секцію та підбиття підсумків роботи конференції.

Всі засідання конференції та записані виступи учасників можна переглянути на YouTube-каналі конференції, з презентаціями учасників також можна ознайомитися на сайті конференції.

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції