Відбулася публічна лекція «ЄС – актор міжнародних відносин» для студентів-маркетологів ІНЕМ

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото з лекції

4 квітня 2024 року к.політ.н., доцентка кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Ольга Івасечко у межах проєкту Жан Моне модуль «Глобальне відповідальне лідерство ЄС: зміна клімату, захист навколишнього середовища та гуманітарна допомога» (EU_LEAD) прочитала публічну лекцію на тему «ЄС – актор міжнародних відносин» для студентів І курсу спеціальності «Маркетинг» (груп МК 11–14) Інституту економіки і менеджменту.

Щиро вдячні за організацію, сприяння та підтримку к.іст.н., доценту кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Андрію Нагірняку!

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції