Відбулася перша онлайн-зустріч із циклу «Інклюзія: потреба чи необхідність?»

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

23 листопада Ірина Красілич, керівник Служби доступності до можливостей навчання «Без обмежень» Національного університету «Львівська політехніка», провела першу онлайн-зустріч із циклу «Інклюзія: потреба чи необхідність?» на тему «Етика спілкування та супровід людей з інвалідністю».

Особливі потреби є у кожного, чи не так? Можливо, хтось не може придбати квартиру, або кругосвітню подорож здійснити. В кожного з нас є ті обмежені можливості, особливі потреби. Хто зранку п’є каву? Це Ваша особлива потреба. Хто зранку бігає? Це теж Ваша особлива потреба. Тоді чому до людини з інвалідністю ставляться з дискримінацією?

Найголовніше: не стороніться людей з інвалідністю, пропонуйте їм свою допомогу. Люб’язно надана допомога чи послуга, в потрібний момент, може принести для обох сторін досвід і позитивні емоції.