На базі кафедри КМП відбулась олімпіада з конституційного та міжнародного права

Кафедра КМП Львівської політехніки
в аудиторії

Кафедра конституційного та міжнародного права навчально-наукового Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» організувала проведення олімпіади з навчальних дисциплін конституційного та міжнародного права.

Вступне слово виголосив завідувач кафедри конституційного та міжнародного права д.ю.н., професор, Заслужений працівник освіти України Віталій Ковальчук. До підготовки та проведення олімпіади були задіяні викладачі кафедри, зокрема: доцент, д.ю.н. Марія Бліхар, асистент Анна Нестеренко та асистент Майя Пивовар.

Участь в олімпіаді взяли студенти другого, третього та четвертого курсів навчання.

проведення олімпіади з навчальних дисциплін конституційного та міжнародного права проведення олімпіади з навчальних дисциплін конституційного та міжнародного права