Вебінар «Публікаційні практики, наукометрія та особистий науковий бренд дослідника»

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Фрагмент афіші заходу

1 жовтня 2024 року для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Інституту гуманітарних і соціальних наук відбудеться вебінар на тему «Публікаційні практики, наукометрія та особистий науковий бренд дослідника». Доповідачка – доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Аліна Петрушка.

На вебінарі буде розглянуто ключові компоненти успішного публікаційного менеджменту й інструментарій наукометрії у наукових дослідженнях. Зокрема, спікерка зосередить увагу на таких питаннях:

• публікаційні практики і стратегії вибору наукових платформ для презентації результатів досліджень;
  • інструментарій наукометрії, методи оцінювання наукової діяльності та вплив наукових публікацій на кар’єру дослідника;
  • розвиток особистого наукового бренду, а також ефективні методи промоції власних досліджень;
  • глобальні тенденції у сфері наукових публікацій та їхній вплив на кар’єрний розвиток молодих науковців.

Зустріч відбудеться в режимі онлайн на платформі Zoom.

Початок о 16:00.