Вчена рада Львівської політехніки визначила «Благодійників року» за 2023 рік

Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

31 жовтня Вчена рада нашого Університету одноголосно обрала переможців цьогорічного конкурсу «Благодійник року Львівської політехніки».

Відповідно до ухвали Вченої ради Університету (протокол № 5 від 31.10.2023), «Благодійниками року Львівської політехніки» у 2023 році стали:

• у номінації «Благодійник року – юридична особа»:
    • Міжнародна організація з міграції (МОМ) – IOM Ukraine;
    • Mitsubishi Electric B.V. – Polish Branch;
  • «Благодійник року – фізична особа»:
    • Володимир Анатолійович Ярандін;
    • Андрій Петрович Угрин;
  • «Благодійник року – найкращий волонтер»:
    • Джейкоб Дальгоф, генеральний директор MatchOffice Україна;
    • Громадська спілка «ДИСТРИКТ РОТАРІ ІНТЕРНЕШНЛ 2232».

Церемонія відзначення переможців конкурсу «Благодійник року Львівської політехніки» – 2023 відбудеться 30 листопада. Мета цієї події – відзначити юридичних та фізичних осіб, які впродовж року зробили благодійні й безповоротні внески в розвиток Львівської політехніки, а також вели соціально спрямовану діяльність на користь Університету на безоплатній основі.

Нагадуємо: для утвердження статусу «Благодійник року» та для системної роботи в напрямі фандрайзингу 2019 року в нашому Університеті затвердили Положення «Про порядок визначення та відзначення Благодійників року Львівської політехніки».

Номінантами можуть бути особи, які зробили благодійний внесок у розвиток Університету за поточний рік не менш як 1 мільйон гривень – для юридичних осіб і не менш як 100 тисяч гривень – для фізичних осіб.

Фото із засідання Вченої ради Фото із засідання Вченої ради Фото із засідання Вченої ради Фото із засідання Вченої ради