В Університеті завершилася серія тренінгів Boot camp та Pitch training із розвитку стартапів у межах проєкту EUSLink

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Скріншот з онлайн-тренінгу

17 травня в Університеті завершилась серія тренінгів проєкту EUSLink із розвитку стартапів для учасників зі спеціальності «Комп’ютерні науки». Присутні взяли участь у Boot camp та Pitch training проєкту Ukrainian academic integration to European Union Startup Ecosystem: link to best practices.

На тренінгах були представлені передові практики країн ЄС з розвитку стартапів на стадії pre-seed. Учасники дізналися більше про функціонування екосистем стартапів у країнах Європейського Союзу, ключові точки прикладання зусиль в маркетингу, фінансуванні та управлінні командою власного стартапу. Окремим блоком тренінгів проєкту було навчання з підготовки та презентації пітчу стартапу.

Проєкт EUSLink – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH Ukrainian academic integration to European Union Startup Ecosystem: link to best practices реалізовується за підтримки Європейського Союзу та триває три роки з 1 жовтня 2022 року до 30 вересня 2025 року.

Скріншот з онлайн-тренінгу Скріншот з онлайн-тренінгу