В Університеті успішно завершено пілотний проєкт «Основи кібергігієни» у рамках продовження співпраці з CRDF Global

Кафедри безпеки інформаційних технологій та захисту інформації
заставка основи кібергігієни

В Національному університеті «Львівська політехніка» у рамках продовження співпраці з Американським фондом CRDF Global успішно завершено пілотний проєкт «Основи кібергігієни», у якому взяли участь понад півтисячі студентів-політехніків.

З інформацією, що стосується можливості безкоштовного проходження онлайн-курсу з «Основ кібергігієни», на Telegram Student NULP Official ознайомились понад 7400 студентів. За фінальними підсумками отримали сертифікати 509 студентів 42 спеціальностей і спеціалізацій, кількість студентів усіх спеціальностей, окрім «Кібербезпеки», становить 286, найактивнішими з них виявились економісти (95) і радіотехніки (93).

Усім учасникам, що отримали сертифікати, буде розіслано контрольний тест, за результатами якого відберуть трьох переможців, котрим буде передано від фонду CRDF Global та спонсорів спеціальні значки та флешки з паролями.

Докладніше – в інформаційному повідомленні

Приєднані файли