У Національному університеті «Львівська політехніка» відкрився IV Міжнародний екологічний конгрес

Прес-служба Львівської політехніки

21 вересня у Національному університеті «Львівська політехніка» розпочав роботу IV Міжнародний конгрес «Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансованість природокористування». Організували і проводять наукове зібрання Міністерство освіти і науки України, Львівська облдержадміністрація, Західний науковий центр НАН України, Всеукраїнська екологічна ліга та Львівська політехніка.

Вітчизняні науковці разом зі своїми зарубіжними колегами впродовж трьох днів обговорять низку важливих і актуальних проблем, пов’язаних із екологічною політикою України за умов децентралізації, збалансованим розвитком територій, «зеленої» модернізації, застосування екологічно безпечних технологій очищення стічних вод тощо.

Гостей і учасників Конгресу привітали директор навчально-наукового Інституту екології, природоохоронної діяльності та туризму імені В. Чорновола Львівської політехніки професор Олександр Мороз і завідувач кафедри екології та збалансованого природокористування професор Мирослав Мальований, які побажали присутнім успішної роботи і вагомих наукових надбань.

Перед учасниками екологічного конгресу виступили також виконавчий директор Західного наукового центру НАН України Олег Зенюк, директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник, голова науково-методичної комісії з екології Міністерства освіти і науки України Тимур Сафронов, проректор Державної екологічної академії післядипломної освіти і управління Міністерства екології та природних ресурсів України Олег Мошков.

Відрадно, що поряд із відомими вченими-екологами участь у представницькому науковому зібранні беруть чимало молодих дослідників, зокрема студентів та аспірантів Львівської політехніки. Так, аспірант Інституту архітектури Роман Любицький аналізує таку актуальну для Львова проблему як екологічні аспекти розвитку у місті паркінгів, натомість студентка цього ж інституту Наталія Яворська досліджує тематику, пов’язану із взаємозв’язком безпеки людини і навколишнього архітектурного середовища.

на конгресі «Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансованість природокористування» на конгресі «Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансованість природокористування» на конгресі «Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансованість природокористування» на конгресі «Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансованість природокористування» на конгресі «Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансованість природокористування» на конгресі «Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансованість природокористування» на конгресі «Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансованість природокористування» на конгресі «Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансованість природокористування» на конгресі «Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансованість природокористування»