В Університеті відбувся pitch training – завершальний етап першого року проєкту EUSLink

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Фото із заходу

30 травня учасники проєкту EUSLink взяли участь у pitch training, де освоїли навички підготовки пітчу для власного стартапу, просування ідеї та лайфхаки презентації стартапу для стейкхолдерів. Навчання проводили координатори проєкту EUSLink – професор Назар Подольчак та старший викладач Олег Дума. Це була завершальна події серії тренінгів команди проєкту EUSLink для учасників у межах першого року.

1 жовтня команда розпочинає другий рік реалізації проєкту EUSLink, відтак кожен інноватор, фаундер, науковець чи студент, який має власну ідею і хоче її впровадити, може взяти участь. Реєстрація на новий набір проєкту вже відкрита.

Проєкт EUSLink – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH Ukrainian academic integration to European Union Startup Ecosystem: link to best practices реалізовується за підтримки Європейського Союзу та триває три роки з 1 жовтня 2022 року до 30 вересня 2025 року.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу