В Університеті відбувся Boot camp тренінг із розвитку стартапів у межах проєкту EUSLink

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Фото з тренінгу

29 травня в Університеті відбувся Boot camp проєкту Ukrainian academic integration to European Union Startup Ecosystem: link to best practices. Учасники дізналися більше про формування команди стартапу, інструменти розвитку маркетингу стартапу та фандрейзинг. Стартапери перейняли передові практики розвитку стартапів та обговорили з командою проєкту власні проблеми і виклики на шляху розвитку стартапу.

Проєкт EUSLink об’єднав студентів Львівської політехніки, студентів партнерських університетів Львова, винахідників та інноваторів з інноваційного середовища регіону.

Проєкт EUSLink – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH Ukrainian academic integration to European Union Startup Ecosystem: link to best practices реалізовується за підтримки Європейського Союзу та триває три роки з 1 жовтня 2022 року до 30 вересня 2025 року.

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу