В Університеті відбулися змагання з розумово-інтелектуальної гри What you know about EU?

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото зі змагань

З метою популяризації знань про Європейський Союз в Україні команда проєкту «Глобальне відповідальне лідерство ЄС: зміна клімату, захист навколишнього середовища та гуманітарна допомога» (EU_LEAD) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне 15 квітня 2024 року провела розумово-інтелектуальну гру Mind Game «What you know about EU?» зі студентами освітньої програми «Міжнародні відносини».

У змаганні взяли участь 9 команд (85 учасників) юних інтелектуалів. Під час заходу студенти дізналися більше про Європейський Союз, ознайомились зі столицями та державною символікою держав-членів, пізнали цікаві факти про європейські держави.

Результати Mind Game «What you know about EU»:

• 1 місце – «Світовий Хаос» – 38 балів;
  • 2 місце – «Єврокотики» – 36 балів (перемога у батлі);
  • 3 місце – «Людські Чесноти» – 36 балів (перемога у батлі);
  • 4 місце – «Вінець Мадонни» – 36 балів;
  • 5 місце – «Демократи» – 34 бали;
  • 6 місце – «Сонечко» – 32 бали;
  • 7 місце – «Країни ЄС і Партнери» – 30 балів;
  • 8 місце – «Євроєдність» – 29 балів;
  • 9 місце – «Демократичні Хом’ячки» – 28 балів.

Переможці отримали солодкі призи.

Команда проєкту дякує всім учасникам за активну участь та щиро вітає переможців.

З докладнішою інформацією про EU_LEAD можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.

Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань