В Університеті відбулася публічна зустріч із суддею Конституційного Суду України Оксаною Грищук

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Фото із зустрічі у Львівській політехніці

29 травня 2023 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася публічна зустріч із суддею Конституційного Суду України Оксаною Грищук.

Оксана Вікторівна поділилася професійним досвідом, знаннями зі студентами та викладачами Інституту права, психології та інноваційної освіти. Вона виголосила доповідь щодо особливостей роботи Конституційного Суду України в умовах війни, діяльності суду у сфері забезпечення реалізації соціальних гарантій, які надано військовослужбовцям і державним службовцям в Україні в сучасних умовах.

Студенти мали змогу отримати відповіді на запитання, поспілкуватися та перейняти досвід людини, яка своєю працею засвідчує важливість юридичної професії.

Організатором заходу була кафедра цивільного права та процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

Щиро вдячні Оксані Вікторівні за можливість цікавого професійного спілкування!

Фото із зустрічі у Львівській політехніці Фото із зустрічі у Львівській політехніці