В Університеті відбулася нарада учасників проекту Erasmus+ KA1 з нагоди завершення академічного року

За матеріалами сайту ЛДУБЖ
учасники проекту Erasmus+ KA1

21 травня 2018 року на базі Національного університету «Львівська політехніка» відбулася підсумкова нарада учасників проекту Erasmus+ KA1 з нагоди завершення академічного року. Учасниками проекту є Національний університет «Львівська політехніка, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності та Університет Кінгстона (Лондон, Великобританія).

У заході взяли участь представники всіх закладів вищої освіти – учасників проекту.

На нараді виступив координатор проекту від Університету Кінгстона доктор Алан Флауерс. Він коротко узагальнив результати обміну викладачами, подякував учасникам проекту за високий рівень підготовки та окреслив подальші перспективи співпраці.