В Університеті відбулася конференція з проблем інформаційної безпеки в умовах гібридної війни Росії проти України

За матеріалами газети «Голос України»
конференція з інформаційної безпеки

Регіональна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в умовах гібридної війни Росії проти України» відбулася у Національному університеті «Львівська політехніка». Її організаторами стали представники Форуму 30 громадських організацій Львівщини, серед яких Володимир Парубій, Ярослав Кендзьор, Михайло Косів, ректори університетів, науковці, викладачі.

Учасники конференції запропонували, зокрема, створити при Раді національної безпеки і оборони України громадську раду інформаційної безпеки та всебічно розглянути проблеми інформаційної війни Росії проти України на парламентських слуханнях.