В Університеті відбулася ІV Міжнародна конференція «Перспективні полімерні матеріали та технології»

Кафедра хімічної технології переробки пластмас
Фото з конференції

11 жовтня 2022 року в Інституті хімії та хімічних технологій відбулась ІV Міжнародна наукова конференція «Перспективні полімерні матеріали та технології».

Організаторами заходу є кафедра хімічної технології переробки пластмас Національного університету «Львівська політехніка» та Київський національний університет технологій та дизайну.

Метою конференції були:

• популяризація наукових досягнень у галузі переробки полімерних і композиційних матеріалів та хімічних волокон;
  • обмін досвідом між представниками споріднених закладів вищої освіти, наукових установ, підприємств та ділової спільноти;
  • обговорення проблем підготовки фахівців для легкої і хімічної промисловості України в умовах воєнного часу.

Тематика конференції охоплювала широке коло питань:

• інноваційні технології полімерних матеріалів і споріднених галузей;
  • перспективні технології хімічних волокон і текстильних матеріалів;
  • полімери у фармакології;
  • біополімери і біотехнології;
  • екологія і технології захисту навколишнього середовища.

Цьогорічна конференція проходила у змішаному форматі. Захід зібрав науковців провідних університетів і науково-дослідних установ України, Словаччини, Італії, Румунії, Польщі, Латвії, Литви, Македонії, Китаю, що підтвердило міжнародний статус конференції та її значення для розвитку галузей створення композиційних полімерних матеріалів та їхньої переробки у вироби різноманітного призначення.

Із програмою та матеріалами доповідей можна ознайомитись на сайті конференції.

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції