В Університеті відбудеться великий семінар «Легальна та безпечна розбудова України»

Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці
Заставка семінару

До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері будівництва!

Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці спільно з департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації, Державною податковою службою у Львівській області, Львівським обласним центром зайнятості, Львівською обласною профспілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, Асоціацією західноукраїнських забудовників організовує великий семінар «Легальна та безпечна розбудова України».

Заплановано обговорення актуальних питань роботи в умовах воєнного часу за напрямками діяльності у сфері будівництва.

Захід відбудеться 21 квітня 2023 року в аудиторії 217 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12). Початок об 11:00.