В Університеті відбудеться І етап Всеукраїнського конкурсу учнівських рефератів «Ядерна енергія і світ» 2022 року

Кафедра теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій
Заставка конкурсу

Українське ядерне товариство оголошує Всеукраїнський конкурс рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ» 2022 року, який проводять за участю профільних закладів вищої освіти, зокрема Національного університету «Львівська політехніка».

Конкурс має на меті забезпечити:

  • залучення школярів і молоді до поглиблення та популяризації знань про ядерну енергетику, ядерну фізику;
  • підтримку обдарованої молоді, яка прагне розширити свій світогляд стосовно ядерної галузі в Україні та світі;
  • сприяння проведенню ефективної профорієнтаційної роботи зі школярами щодо вибору професії в енергетиці.

Учасниками конкурсу можуть бути учні старшої школи (9–11 класів), молодь ліцеїв та гімназій, які цікавляться різними аспектами вивчення ядерної фізики та ядерної енергетики і прагнуть розкрити свої творчі здібності.

На конкурс приймають індивідуальні роботи у формі реферату або науково-дослідницької роботи, у яких відображено результати аналізу чи досліджень автора з обраної теми.

Конкурс відбуватиметься у два етапи.

  • І етап (відбірковий) проходитиме до 25 грудня 2022 року в Національному університеті «Львівська політехніка». Для участі у конкурсі кожен учень надсилає до 20 грудня 2022 року організаторам етапу на електронну адресу ttae.dept@lpnu.ua свою конкурсну роботу.
  • ІІ етап (фінал) відбудеться у січні-лютому 2023 року в онлайн-форматі.

Для участі у ІІ етапі (фіналі) конкурсу організатори І (відбіркового) етапу до 28 грудня 2022 року надсилають три кращі роботи до секретаріату Українського ядерного товариства. На цьому етапі за рішенням журі визначають переможців.

Переможці, які вибороли І, ІІ, ІІІ місця отримують дипломи та цінні призи; в номінації додаткового заохочення – грамоти та цінні призи; решта учасників ІІ етапу конкурсу – грамоти за участь та пам’ятні подарунки; керівники конкурсних робіт, які підготували переможців призових місць – відзнаку «Подяка» та пам’ятні подарунки.

Детальні умови конкурсу викладено у доданих файлах.