В Університеті тривають курси підвищення кваліфікації «Спеціаліст з релейного захисту і автоматики»

Лінгвістично-освітній центр Львівської політехніки
Заставка курсів

Є люди які по-справжньому несуть світло. Щодня, вдень та вночі, в будь-яку погоду та попри складну ситуацію в країні забезпечують світлом і теплом кожну оселю. Саме вони зібрались у стінах Центру підвищення кваліфікації фахівців Національного університету «Львівська політехніка», щоб опанувати новітні навики та вміння свого фаху, що дасть їм змогу продовжувати роботу в цей непростий для країни час.

З 21 листопада до 2 грудня 2022 року на базі Центру спільно із викладачами кафедри електроенергетики та систем управління Інституту енергетики та систем керування Львівської політехніки проводять курси підвищення кваліфікації фахівців-енергетиків за напрямом «Спеціаліст з релейного захисту та автоматики».

Слухачі курсу отримають теоретичні знання та вдосконалять практичні уміння, достатні для успішного виконання професійних обов’язків спеціаліста з релейного захисту й автоматики, їхньої реалізації з урахуванням сучасного стану науки і техніки.