В Університеті провели інтернет-конференцію «Управління персоналом у системі менеджменту організацій»

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Скріншоти з онлайн-конференції

31 травня 2023 року в Національному університеті «Львівська політехніка» проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Управління персоналом у системі менеджменту організацій: тенденції та перспективи розвитку».

На заході, організованому кафедрою менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту, розглянуто й обговорено коло наукових проблем, зокрема щодо важливості національної ідентичності й ментальності та їхньої ролі у формуванні моделей управління персоналом, стратегії й технології управління персоналом в умовах еміграції, глобалізації та цифровізації, ролі мотивації та збереження людського капіталу в епоху змін, особистісної ефективності та лідерства як складових конкурентоспроможності підприємств в умовах повоєнного відновлення та сталого розвитку, інноваційних методів управління та розвитку персоналу: використання штучного інтелекту, віртуальної реальності, ігрових практик тощо.

З вітальним словом виступили проректорка з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Львівської політехніки, д.е.н., доцент Лілія Жук, директор Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту, д.е.н., професор Олег Кузьмін і завідувач кафедри менеджменту персоналу та адміністрування, д.е.н., доцент Йосиф Ситник.

Робота конференції відбулась за такими секціями:

1. Управління персоналом: світоглядні засади та цілі майбутнього
  2. Сучасні стратегії та інструментарій HR-менеджменту
  3. Нові ідеали, компетенції та професійні знання на ринку праці – як умова якісного відтворення людського капіталу

У конференції взяли участь практики та науковці, зокрема Національного університету «Львівська політехніка», Бердянського державного педагогічного університету, Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Дубенського фахового медичного коледжу Рівненської медичної академії, Державного підприємства «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна, Державного біотехнологічного університету (м. Харків), Державного торговельно-економічного університету (м. Київ), Донецького національного університету імені Василя Стуса, Запорізького національного університету, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Київського національного лінгвістичного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного авіаційного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Національного університету водного господарства та природокористування, Одеського національного технологічного університету, Рівненського державного гуманітарного університету, Сумського національного аграрного університету, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Хмельницького національного університету та інших.

За матеріалами конференції заплановано видання електронного збірника наукових праць.