В Університеті провели ІІІ Всеукраїнську конференцію «Управління персоналом у системі менеджменту організацій»

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Заставка до матеріалу

У Національному університеті «Львівська політехніка» 31 травня 2024 року кафедра менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту успішно провела ІІІ Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Управління персоналом у системі менеджменту організацій: тенденції та перспективи розвитку».

Робота конференції відбулась за такими секціями:

1. Управління персоналом: світоглядні засади та цілі майбутнього;
  2. Сучасні стратегії та інструментарій HR-менеджменту;
  3. Нові ідеали, компетенції та професійні знання на ринку праці – як умова якісного відтворення людського капіталу.

Подія зібрала понад 140 учасників з різних куточків України. Під час заходу було розглянуто й обговорено широке коло наукових проблем, серед яких:

• управління персоналом в умовах російсько-української війни та воєнного стану;
  • ціннісні орієнтації в управлінні персоналом: загальнолюдські, національні, суспільні, християнські, корпоративні, особистісні;
  • національна ідентичність і ментальність та їх роль у формуванні моделей управління персоналом;
  • стратегії і технології управління персоналом в умовах еміграції, глобалізації та цифровізації;
  • роль рекрутингу та навчання персоналу у формуванні компетенцій для підвищенні ефективності організації;
  • особистісна ефективність та лідерство як складові конкурентоспроможності підприємств в умовах повоєнного відновлення та сталого розвитку;
  • інноваційні методи управління та розвитку персоналу: використання штучного інтелекту, віртуальної реальності, ігрових практик тощо.

У конференції взяли участь практики та науковці закладів вищої освіти України, зокрема Національного університету «Львівська політехніка», Бердянського державного педагогічного університету, Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Одеського національного економічного університету, Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Державного підприємства «Національний інститут розвитку інфраструктури» (м. Рівне), Київського національного університету технологій та дизайну, Державного біотехнологічного університету (м. Харків), Західноукраїнського національного економічного університету, Чортківського інституту підприємництва і бізнесу, Національного університету оборони України (м. Київ), Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана, Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія», Львівського національного університету імені Івана Франка, Луцького національного технічного університету, Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро), Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

За матеріалами конференції заплановано видання електронного збірника наукових праць.