Лабораторія інноваційних педагогічних технологій Університету організовує курси підвищення кваліфікації для викладачів

Лабораторія інноваційних педагогічних технологій
на тренінгу

Навчально-наукова лабораторія інноваційних педагогічних технологій кафедри педагогіки та соціального управління Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на очно-дистанційні курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників за програмою «Професійний розвиток викладача ЗВО».

Програма розрахована на 150 годин, включає 5 модулів.

• І модуль. Компетентнісний підхід в освіті: ідеологія та проблеми реалізації (30 год. / 1 кредит ECTS, дистанційно)
  • ІІ модуль. Стандартизація професійної діяльності в освіті (30 год. / 1 кредит ECTS, дистанційно)
  • ІІІ модуль. Міжнародні наукометричні бази. Публікації у журналах Scopus та Web of Science. (15 год. / 0,5 кредиту ECTS, дистанційно). Критичне мислення. (15 год. / 0,5 кредиту ECTS, дистанційно).
  • IV модуль. Використання ІКТ у роботі викладача ЗВО. (30 год. / 1 кредит ECTS, дистанційно)
  • V модуль. Педагогічна майстерність викладача ЗВО (30 год. / 1 кредит ECTS, очно)

Навчальний процес на курсах підвищення кваліфікації забезпечують висококваліфіковані фахівці із використанням сучасних педагогічних технологій і методів навчання, новітніх міжнародних та вітчизняних методик викладання.

На курси запрошують науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти України. Форма навчання –  очно-дистанційна. Терміни навчання – з 1 листопада 2018 року до 15 квітня 2019 року.

Слухачі, які успішно пройдуть курс навчання, отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка, 150 годин (5 кредитів ECTS).