В Студентському просторі «ІІІ поверх» відбудеться зустріч із кадровим офіцером і поетом Володимиром Тимчуком

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на творчу зустріч-бесіду з Володимиром Тимчуком, підполковником Збройних Сил України, викладачем Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, кандидатом технічних наук, поетом, прозаїком, перекладачем.

Володимир Тимчук – кадровий військовий і творча особистість. Лауреат премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики в творах літератури та мистецтва (2016), співпереможець конкурсу прози про УПА від літературної агенції «Discursus» (2014), лауреат Львівської обласної премії в галузі культури, мистецтва, журналістики та архітектури в номінації «поезія» – імені Маркіяна Шашкевича (2020). А ще пан Володимир – учасник заслуженої хорової капели імені Євгена Вахняка «Боян». У своєму доробку вже має ряд опублікованих видань. Серед них – «Вогнити! Вижити! Перемогти!» (2017), «г.Р:а-Н)і#light» (2018), Зі сходом сонця (2020), а ще – збірка «Опус ходи», яка присвячена священномученику Омеляну Ковчу.

Зустріч відбудеться в Студентському просторі «ІІІ поверх» (вул. Митрополита Андрея, 3). Початок о 13:40.