В рамках університетської програми «Виховуємо аристократів духу» стартувала «Весняна школа»

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Фрагмент афіші проєкту

З ініціативи кафедри педагогіки та інноваційної освіти Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти стартував новий освітній проєкт у рамках програми Національного університету «Львівська політехніка» «Виховуємо аристократів духу». Він отримав назву – «Весняна школа».

Мета проєкту – поглиблена профорієнтація, залучення учнів освітніх закладів до самостійної науково-технічної творчості, виховання у молодого покоління високих духовних ідеалів та розуміння верховенства науки. Особливий інтерес в освітян викликала пропозиція про організацію постійно діючого правового лекторію, проведення STEM- і STEAM-засідань наукових гуртків, а також віртуальних екскурсій та відвідування музеїв.

Всі заходи заплановані для реалізації як в онлайн так і в офлайн форматі.

Проєкт розпочався 22 квітня і триватиме до 31 травня 2021 року.