В НТБ завершився цикл семінарів на тему «h-індекс як відображення наукового авторитету вченого та університету»

НТБ Львівської політехніки
на семінарі «h-індекс як відображення наукового авторитету вченого та університету»

Завершився марафон семінарів на тему «h-індекс як відображення наукового авторитету вченого та університету», які проходили у стінах Науково-технічної бібліотеки Університету від 23 жовтня до 26 листопада. В межах кожного семінару представники інститутів Львівської політехніки знайомилися з актуальною інформацію про наукометричні індикатори оцінювання результатів наукової діяльності та базові підходи до формування якісної публікаційної стратегії.

Аліна Петрушка, головний спікер місячного марафону, зазначила, що науковці Політехніки, які завітали до університетської книгозбірні, виявилися не лише вдячними слухачами, але й активними і допитливими співрозмовниками. В процесі жвавих дискусій обговорювали найбільш «проблемні» для кожної галузі знань ділянки. Учасники семінарів активно ділилися власним досвідом, що кожного разу переводило заходи в якісно нові площини.

на семінарі на тему h-індексу на семінарі на тему h-індексу на семінарі на тему h-індексу на семінарі на тему h-індексу на семінарі на тему h-індексу на семінарі на тему h-індексу на семінарі на тему h-індексу