У Науково-технічній бібліотеці відбудеться презентація електронного архіву періодичних видань «Back2News»

НТБ Львівської політехніки
стопка газет

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує 22 листопада 2018 року відвідати презентацію спільного проекту компанії «Цифрова країна» та Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, розробленого за підтримки Українського культурного фонду, − «Електронний архів періодичних видань «Back2News». Початок об 11:00.

Завдання проекту – об’єднати Інтернет-ресурси бібліотек, архівів, музеїв для тих, хто цікавиться українською історією та періодикою різних часів.

Ресурс надасть безкоштовний доступ до періодики, що видавалася на території України, та можливість повноцінного пошуку.