Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки став першим у нашому університеті, де цьогоріч вручили дипломи випускникам. Уже від нині, 29 січня, в різних інститутах відбуватимуться офіційні вручення дипломів магістрів, а випускники думатимуть, куди рухатися далі.
Досі ІТРЕ завершило понад 20 тисяч випускників, із них за роки незалежної України — майже 5 тисяч.
Цьогоріч магістрами різних спеціальностей в цьому інституті стали 155 осіб. Із них 67 відсотків завершили навчання добре та відмінно, а 12 осіб — із відзнакою.
Привітати випускників прийшов Голова ради об’єднання організацій роботодавців Львівщини Іван Ривак. А від імені ректора Львівської політехніки — проректор із науково-педагогічної роботи Олег Давидчак. Він побажав випускникам успіхів та знайти свій шлях у житті:
— Переконані, що ці знання, які ви отримали у Львівській політехніці, допоможуть вам здобути добру працю, зреалізувати ваші задуми. Сьогодні ви вступаєте в спільноту випускників нашого університету. Вона має значні досягнення і добру історію. Сподіваємося, що ваша співпраця з університетом на цьому етапі не завершується. Ми запрошуємо вас продовжувати свою наукову роботу, хто мріє реалізуватися в практичному напрямі, то, надіємося, що й ця робота буде пов’язана з Політехнікою. А, якщо необхідний додаткових фах, знання, ми зможемо вам допомогти в цьому, — наголосив Олег Романович.
![випуск магістрів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/5/para/gallery/img6047.jpg?itok=lkLbIe1s)
![випуск магістрів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/5/para/gallery/img6040.jpg?itok=6M5wwaqW)
![випуск магістрів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/5/para/gallery/img5949.jpg?itok=PLtRPqUG)
![випуск магістрів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/5/para/gallery/img5953.jpg?itok=KNBRrbtO)
![випуск магістрів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/5/para/gallery/img5957.jpg?itok=BumZEK8u)
![випуск магістрів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/5/para/gallery/img5965.jpg?itok=tr_Gxfhp)
![випуск магістрів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/5/para/gallery/img5983.jpg?itok=G_V3PM7R)
![випуск магістрів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/5/para/gallery/img5988.jpg?itok=bXuSUfDg)
![випуск магістрів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/5/para/gallery/img5994.jpg?itok=_dNKAB2I)
![випуск магістрів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/5/para/gallery/img6007.jpg?itok=aT-ImxTr)
![випуск магістрів](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/2/5/para/gallery/img6038.jpg?itok=TKZiyGWz)