В ІСТР завершилася міжнародна школа щодо дотримання принципів гендерної рівності в освітній сфері

Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності
Фото з Літньої школи

З метою поглиблення знань науково-педагогічних працівників навчально-наукового Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола щодо дотримання принципів гендерної рівності в освітній сфері задля досягнення Цілей сталого розвитку як фактора демократичних перетворень у закладах вищої освіти України, створення гендерного портрета й на основі цього формування засад гендерної рівності та гендерної культури в освітньому середовищі університету було організовано Літню міжнародну школу «Особливості формування сучасних егалітарних поглядів в процесі підготовки до реалізації ідеї гендерної рівності у професійній діяльності задля досягнення Цілей сталого розвитку». Лектором була к.е.н., представниця Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні Яна Сокіл.

З 8 травня 2023 року в гібридному форматі – онлайн з використанням платформи Zoom та офлайн, 20 у Львівській політехніці та 25–28 травня на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік – 2» у смт Славське Сколівського району Львівської області, – відбулася серія воркшопів, лекцій та семінарів.

Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи