В Інституті підприємництва та перспективних технологій відбулася зустріч із представниками ІТ-сфери

ІППТ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

В Інституті підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» 16 жовтня 2015 року відбулася відкрита зустріч із представниками ІТ-сфери – Sale Managers.

На зустрічі виступили запрошені Ivan Nordgaimer (Україна) та Pascal Richenberger (Швейцарія) з доповіддю на тему «Sale in general. Sale in IT».

Ця зустріч дала змогу познайомитися з таким видом діяльності в сфері ІТ як Sale management. Pascal Richenberger, гість зі Швейцарії, розповів про власний практичний досвід у цій сфері та про інструменти, якими він користується в своїй діяльності, а також про методики, яких варто уникати, і скільки часу приділяти виконанню своєї роботи. Натомість Ivan Nordgaimer розказав, що таке Sale in IT та які можливі напрями розвитку гілок, пов’язаних із Sale.

Всі присутні отримали добру можливість послухати та попрактикувати свої знання з англійської мови.