В ІППО відбулася зустріч студентів із суддею Львівського окружного адміністративного суду

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото із зустрічі у Львівській політехніці

Для усіх зацікавлених студентів Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки відбулася зустріч у форматі відкритої лекції, на яку доцент кафедри теорії права та конституціоналізму Ігор Коваль запросив суддю Львівського окружного адміністративного суду Ірену Гулкевич.

На лекції студенти Університету дізналися про особливості судової системи України та мали можливість поставити запитання спікерці.

Науково-педагогічний колектив кафедри ТПК вдячний гості за надану для здобувачів вищої освіти можливість дізнатися більше про судову систему. Викладачі впевнені, що отримані знання допоможуть студентам реалізувати себе й досягти омріяного кар’єрного зростання в майбутньому.

Фото із зустрічі у Львівській політехніці Фото із зустрічі у Львівській політехніці