В ІППО відбудеться лекція «Сучасні стандарти наукового психологічного дослідження»

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Заставка до онлайн-зустрічі

7 грудня в Інституті права, психології та інноваційної освіти (кафедра теоретичної та практичної психології) відбудеться гостьова лекція на тему «Сучасні стандарти наукового психологічного дослідження» за участю доктора психологічних наук, професора, головного редактора фахового журналу із психології «Інсайт: психологічні виміри суспільства» / «Insight: the psychological dimensions of society» Ігоря Поповича. У січні 2023 року Консультативна рада Scopus Content Selection and Advisory Board (CSAB) включила цей науковий журнал до наукометричної бази Scopus.

Лекція відбудеться для здобувачів третього (освітньо-наукового) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 053 «Психологія».

Захід відбудеться в режимі онлайн на платформі Zoom. Початок о 10:00.