В Інституті гуманітарних та соціальних наук в режимі онлайн відбувся ІІ етап 80-ї СНТК

Інститут гуманітарних та соціальних наук
Скріншот з онлайн-конференції

9 листопада в Інституті гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки в онлайн-форматі відбувся ІІ етап 80-ї Студентської науково-технічної конференції, в якому брали участь 9 студентів ІГСН – переможців І етапу.

Доповіді учасників ІІ етапу відзначалися актуальністю, структурованістю, мали яскраво виражене теоретичне та практичне значення. Під час доповідей учасники активно використовували мультимедійне програмне забезпечення, вільно орієнтувалися в досліджуваній проблематиці та якісно відповідали на поставлені запитання. У прозорій та конкурентній боротьбі переможцями ІІ етапу 80-ї студентської науково-практичної конференції стали такі студенти Інституту гуманітарних та соціальних наук.

• І місце – Марія Макар (СО-31). Тема доповіді: «Феномен гумору під час російсько-української війни». Науковий керівник – к.с.н., доцент кафедри соціології та соціальної роботи Віктор Савка.
  • ІІ місце – Анастасія Ковальчук (МВМВ-11). Тема доповіді: «Potential Ways of the UN Security Council Reformation». Науковий керівник – к.політ.н., доцент кафедри політології та міжнародних відносин Леся Дорош.
  • ІІІ місце – Соломія Таргоній (СМ-42). Тема доповіді: «Інноваційні мультимедіа в контексті музейної комунікації». Науковий керівник – к.і.н., доцент кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Василь Банах.

Вітаємо переможців та їхніх наукових керівників! Зичимо студентам подальших досягнень у науці!

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції