В Інституті геодезії долучилися до передання автомобіля для працівника кафедри геодезії, що служить у ЗСУ

Інститут геодезії Львівської політехніки
Фото з передавання автомобіля

Працівники Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка» долучилися до збору коштів та передавання легкового автомобіля для представника кафедри геодезії Аполлінарія Островського, який зараз захищає нас на сході України в лавах Збройних Сил.

Станом на сьогодні автомобіль вже доїхав безпосередньо на бойові позиції й допомагає у виконанні поставлених командуванням завдань.

Окрім цього, також було передано необхідні речі та маскувальні сітки, сплетені у Студентському волонтерському штабі Львівської політехніки.

Гуртуймося заради перемоги!

Фото з передавання автомобіля Фото з передавання автомобіля Фото з передавання автомобіля