В ІНПП вийшов друком посібник «Господарське судочинство в таблицях і схемах (видання 2-ге, доповнене)»

Кафедра ЦПП Львівської політехніки
2-ге видання посібника з господарського судочинства

Вийшов друком навчально-методичний посібник «Господарське судочинство в таблицях і схемах (видання 2-ге, доповнене)», авторський колектив: І.М. Паньонко, Т.Б. Фартушок, Я.Я. Буряк. Видання створено на основі навчальної програми і нового законодавства, що регулює систему господарських судів і процес здійснення ними правосуддя під час розгляду і розв’язання господарських спорів і конфліктів у сфері господарських відносин.

Із зазначеною науково-методичною працею можна ознайомитись у Науково-технічній бібліотеці Університету, навчально-науковому Інституті права та психології або на кафедрі цивільного права та процесу, ауд. 312.