В ІНПП відбулася І Міжнародна конференція «Психологія національної безпеки і благополуччя особистості»

ІНПП Львівської політехніки
на конференції

14–15 березня 2019 року в Навчально-науковому інституті права та психології Національного університету «Львівська політехніка» відбулася І Міжнародна науково-практична конференція на тему «Психологія національної безпеки і благополуччя особистості».

З привітанням до учасників конференції звернувся директор Інституту, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Володимир Ортинський, а також зарубіжні гості: практикуючий професійний психолог, доктор філософії, виконавчий директор Сімейного Фонду Північного Узбережжя зі штату Огайо (США) Чарльз Ф. Місью, який вивчає посттравматичний синдром; Ян Телюс, ректор Старопольської вищої школи, доктор, професор; Іоланта Гураль-Пулроля, проректор з розвитку Старопольської вищої школи, доктор габ., професор; Юлія Борусінська, координатор студентів з України Старопольської вищої школи.

У межах конференції учасники обговорили теоретико-методологічні основи психології національної безпеки, психологічну безпеку особистості в суспільстві, психологічну безпеку держави, психологію життєвого успіху та подолання життєвих криз, психологічне благополуччя та безпеку учасників педагогічного процесу, а також прийняли участь в організованих майстер-класах.

на конференції книги