В ІНПП відбудеться інтернет-конференція з проблем захисту прав і свобод людини та громадянина в умовах євроінтеграції

Кафедра КПП Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Кафедра кримінального права і процесу Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Вдосконалення правового механізму захисту прав і свобод людини та громадянина в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 28 лютого 2017 року в місті Львові.

Місце проведення заходу – кафедра кримінального права і процесу Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Кн. Романа, 1/3, каб. 329а).

Для участі в конференції необхідно до 25 лютого 2017 року оплатити участь у ній і подати електронний варіант тез доповіді на кафедру кримінального права і процесу Львівської політехніки.